GOOGLE ADWORDS

bersasoft-icon GOOGLE ADWORDS
bersasoft-line- GOOGLE ADWORDS

Bersa Soft
Google Adwords

bersasoft-nokta GOOGLE ADWORDS

Google Adwords reklamları ile birlikte işletmeniz için reklam ve tanıtım sağlayabilirsiniz. Google Ads sayesinde, kullanıcıların Google arama motorunda gezinirken işletmeniz için verdiğiniz reklamları incelemelerini sağlayabilirsiniz. Google Adwords işletmeler için son derece avantajlı ve faydalı bir platformdur. Ancak bu platform aracılığıyla hazırlanacak ve yayınlanacak olan reklamların doğru odak anahtar kelimeler üzerinden yapılması gerekir. Bizlerden alacağınız Google Adwords hizmetleri ile işletmeniz için en faydalı ve etkili reklamların hazırlanması ve kullanıcılar tarafından keşfedilmesi imkanlarını elde edebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Kolay Yönetim Paneli  UX & UI Tasarımlar  Hızlı ve Esnek
Gelişmiş Seo Altyapısı Modern Alt Yapı  Konsept Tema Tercihleri

google-ads-video GOOGLE ADWORDS
bersasoft-line- GOOGLE ADWORDS

Bersa Soft
Google Ads ile işinizi büyütün

bersasoft-nokta GOOGLE ADWORDS
google-ads-sitelinks GOOGLE ADWORDS

Google Adwords hizmeti ile işletmeler için reklam bütçelerinin doğru optimize edilmesi, reklam sonuçlarının izlenmesi ve pazarlama hedeflerinin gerçekleştirilmesi sağlanır. Arama ağır reklamları, görüntülü reklamlar, video reklamları, alışveriş reklamları, dönüşüm odaklı reklamlar bu alanda sizlere sunulan hizmetlerdir.

İşletmelerin, internet üzerinden en doğru reklam ve tanıtım çalışmalarının yapılması için doğru Google Adwords hizmetinden yararlanması gerekir. Sizler için hazırlanacak olan uygun reklamlar, reklam ve kampanyaların doğru optimize edilmesi ve en önemlisi de bütçenin doğru belirlenmesi gerekir. Bizlerle iletişime geçtiğinizde en doğru ve profesyonel Google Adwords hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

bersasoft-nokta GOOGLE ADWORDS
deneme-phone GOOGLE ADWORDS

BİZE ULAŞIN !

+90 (216) 352 41 93
+90 531 299 50 43

email-bersasoft GOOGLE ADWORDS

BİZE YAZIN !

info@bersasoft.com
destek@bersasoft.com

contact GOOGLE ADWORDS

YOL TARİFİ 

Cevizli Mah. Hacılar Caddesi Of Sokak No:17 D:4
Kartal/İstanbul

bersasoft-nokta GOOGLE ADWORDS